PočetnaŠkolaRukovodstvoNastavni kadarNenastavni kadarDokumentacijaObaveštenjaJavne nabavke

 

 

 

 

VAŽNI DOGAĐAJI U TOKU ŠKOLSKE GODINE

 

Uspesi učenika na takmičenjima u školskoj 2018/2019.

 

Književna olimpijada

 

Teodora Nenin, VII razred, 3. mesto na opštinskom takmičenju

 

 

Srpski jezik 

 

Danica Trbić, VII razred, 3. mesto na opštinskom takmičenju

 

 

Recitatori

 

Filip Gal, VII. razred

Radijski festival 2.mesto

Plasman na Zonsku smotru recitatora

Plasman na Pokrajinsku smotru recitatora

Anja Gal, IV razred,

Milan Stepanov, IV razred (na slovačkom jeziku)

Plasman na Zonsku smotru recitatora

Plasman na Pokrajinsku smotru recitatora

Marijana Mikulja,VIII razred,

Marko Gligor, VIII razred (na slovačkom jeziku)

Plasman na Zonsku smotru recitatora

 

 

Matematika

 

Jana Mikulja, III razred, 1. mesto na opštinskom takmičenju

Gavrilo Trifunjagić, IV razred, 3. mesto na opštinskom

Peter Bagljaš, VII razred, 2. mesto na opštinskom

 

 

Atletika-skok u dalj

 

Renata Labat, VI razred, 1.mesto na opštinskom takmičenju

Renata Labat, VI razred, 1.mesto na okružnom takmičenju

 

 

Gimnastika

 

Nikolina Dominji, II razred, 3. mesto na pojedinačnom, opštinskom takmičenju

Renata Labat,V razred, Klara Dominji, V razred, Andrea Đurić V razred  i Jovana Đurić, VI razred, 1.mesto ekipno na opštinskom takmičenju

Dejana Bartoš, VIII razred, Jelena  Arsić, VII razred, Milica Pudelka, VII razred, 2. mesto ekipno na opštinskom takmičenju

Kristijan Barnak Patai, IV razred, (1. pojedinačno), Matija Tot, III razred (2. pojedinačno), Boris Janjiš, IV razred (3. pojedinačno) i Nebojša Bačikin, IV razred, 1. mesto ekipno na opštinskom  takmičenju

Kristijan Barnak Patai, IV razred, Matija Tot, III razred i Boris Janjiš, IV razred, 1. mesto ekipno na međuokružnom takmičenju

Julijan Janošik, V razred, 1. mesto pojedinačno na opštinskom takmičenju

JanHanus, VIII razred (1.mesto- pojedinačno),  Nemanja  Radosav, VII razred (2. mesto -pojedinačno) i  Marko Gligor, VIII razred, (3.mesto- pojedinačno), 1. mesto ekipno na opštinskom takmičenju

JanHanus, VIII razred, Nemanja  Radosav, VII razred,  i Marko Gligor, VIII razred, 1. mesto ekipno na  međuokružnom takmičenju

 

 

Šah

 

Alexej Bartoš, Filip Gal,Gavrilo Trifunjagić, Mihajlo Rajčević, Milica Simić, Danica Trbić i Teodora Nenin, 1. mesto ekipno opštinsko takmičenje

 

Sofija Trifunjagić, I razred, 1. mesto pojedinačno na opštinskom takmičenju 

Teodora Nenin, VII razred, 1. mesto pojedinačno  na opštinskom takmičenju

Marijana Đokić, II razred, 2. mesto pojedinačno na opštinskom takmičenju

Danica Trbić, VII razred, 2. mesto pojedinačno na opštinskom takmičenju

Mihajlo Rajčević, III razred, 1. mesto pojedinačno na opštinskom takmičenju

Alexej Bartoš, VIII razred, 1. mesto pojedinačno na opštinskom takmičenju

Gavrilo Trifunjagić, IV razred, 1. mesto pojedinačno na opštinskom takmičenju

Mateja Bartoš, VI razred, 1. mesto pojedinačno na opštinskom takmičenju

Filip Gal, VII razred, 1. mesto pojedinačno na opštinskom takmičenju

Aleksandar Šogorov, III razred, 3. mesto pojedinačno na opštinskom takmičenju

 

 

 

 

TRKA ZA SREĆNIJE DETINJSTVO

29.9.2018.

 

 

 

 

 

POČETAK NOVE ŠKOLSKE GODINE 2018/2019

3.9.2018.

    

  

 

   

   Naziv škole: OŠ "Bratstvo"

    Adresa: Maršala Tita 90

    Poštanski broj i mesto: 23207 Aradac

    Opština: Zrenjanin

    Telefon i faks: 023/887-010

    Šifre delatnosti:   

    Osnovno obrazovanje opšteg tipa: 8520

     Predškolsko vaspitanje:       8510

     Matični broj:  08116725

     Žiro račun:     840 - 1195660 - 14

     PIB:               101983496

     JBBK:            01463

     E-mail: bratstvo@osaradac.edu.rs

     Direktor: Marjena Križan Zakić

 

 

        Informator o radu škole    

Otvorena škola - Primeri uspešne prakse

Osiguranje kvaliteta nacionalnih ispita (završni ispit)

 

 

 

 

 

Prava detetaDownloadGalerija slikaSekcijeIgre za decuSponzori